Blackpink Yeni Albüm!!!!!


Herkese merhaba, bugün çok uzun zaman sonra yeni şarkı çıkaracak olan Blackpink adlı kız K-Pop grubunun şarkı çıkarmasına 2 gün kaldı. Blackpink 26 Haziran 2020 tarihinde Türkiye saatine göre saat öğlen 12:00'da yeni şarkısını çıkaracak. Grubun Blink adını verdikleri hayranları (ben de dahil) bu anı bir yıldan uzun zamandır bekliyordu.
Geçtiğimiz haftalarda Blackpink grubunun bağlı olduğu eğlence şirketi YG Entertainment yeni albüm çıkacağını açıklamıştı. Daha sonra 10 Haziran günü teaser fotoğrafları (tanıtım) geldi. Bu teaser fotoğraflarından 8 gün sonraki günler yani 18 Haziran'dan itibaren diğer teaser fotoğrafları gelmeye başladı. Her yeni fotoğrafta grubu takip eden veya etmeyen çoğu kişinin dikkatini ve beğenisini kazandı. Ayrıca üyelerin yeni saç stilleri yeni bir trend açacak gibi de duruyor.
Bilinene göre yeni şarkısının isimi "How You Like That". Bu şarkı çıkmadan bile hayranların gözdesi olmayı başardı. Öyle ki teaser fotoğrafları bile saatler içinde milyonlarca beğeni almayı başardı.
Grup bütün albümü aynı anda çıkarmayacak; 26 Haziran günü How You Like That şarkısı, daha sonra ise albümün diğer şarkıları sırasıyla çıkaracak. Ayrıca kesin olmamakla birlikte grubun Ariana Grande ile işbirliği yapacağı söylentisi vardır. Blackpink önceden Lady Gaga ve Dua Lipa ile iş birliği yaptı ve bu iki iş birliğinden de harika sonuçlar çıkmıştı. (29 Mayıs 2020'de Lady Gaga ile Sour Candy şarkısı, 4 Eylül 2018'de Dua Lipa ile Kiss and Make Up şarkısının çıkardılar)
Eğer sizde bu teaser fotoğraflarını merak ediyorsanız YG Entertainment'ın Instagram hesabından bu fotoğrafların hepsine ulaşabilirsiniz. Umarım Blackpink hak ettiği başarıyı alır. 
Bir sonraki K-Magazin yazısında görüşmek üzere :)

Yorum Gönderme

2 Yorumlar